Kdo jsme

Jsme skupina občanů ze Starého a Nového Města, Josefova, Petrské čtvrti, Hradčan a Malé Strany, kterým velmi záleží na budoucnosti Prahy 1, v níž se svými rodinami žijeme. Máme za sebou úspěšné volební období, podařilo se nám splnit mnoho slibů, ke kterým jsme se před čtyřmi lety lidem z Prahy 1 zavázali. Slíbili jsme, že tu budeme pro lidi, že se budeme zabývat jejich problémy, které dlouhodobě nikdo neřešil. To platí stále, nehodláme polevit, zkušenosti a chuť pracovat máme.

Letos jdeme do voleb opět v koalici s již zavedenou značkou
"MY, CO TADY ŽIJEME".
Náš tým tvoří kandidáti z hnutí Starostové a nezávislí, Křesťanské a demokratické unie-Československé strany lidové a z politického hnutí Iniciativa občanů. Chceme Prahu 1 krásnou, přívětivou k starousedlíkům, novým obyvatelům, turistům, ale i k tolik potřebným podnikatelům a umělcům. Usilujeme o rovnováhu tak, aby žádná ze skupin necítila příkoří. Reagujeme na hrozby klimatické krize, na přehřívání města, snažíme se intenzivně řešit dopravní situaci.

Naše městská část má výtečnou spolupráci s Magistrátem hlavního města Prahy – daří se nám centrum Prahy měnit v důstojné, klidné a reprezentativní místo k žití. Zároveň ale čelíme novým výzvám, jako například energetické krizi. Můžeme slíbit, že už teď se touto problematikou intenzivně zabýváme a budeme tu pro občany Prahy 1.

Děkujeme za Vaše hlasy, věříme, že společně můžeme Prahu 1 dál měnit k lepšímu.